הקונספט

שירותי כתיבת תוכן ועריכה.

 

למה זה טוב? להמון דברים. למשל, לכתבות או טורים מגזיניים קלילים; לכתיבת תוכן לאתר האינטרנט שלכם, שאתם מעוניינים שישקף את כל מה שיש לכם להציע ויניע גולשים לפנות אליכם; לכתבות תוכן שיווקי או מאמרי קידום שיציגו את השירותים או המוצרים שלכם וגם יהיו מעניינים, קריאים וכתובים היטב (ואולי אפילו משעשעים), וכמובן, שיכללו את מילות המפתח שלכם באופן אורגני שמשתלב בטקסט ולא נראה כאילו חתול צעד על מקלדת וזה התוצר שהתקבל; או אולי לעריכה של הצעת מחקר נהדרת שכתבתם ורק צריכה שיוף, או לבקשת מענק או למאמר אקדמי שאתם מקווים לפרסם בכתב-עת מקצועי. תכל'ס, לכל דבר שכולל מילים. 

איך זה עובד?

אתם יוצרים איתי קשר ומסבירים לי מה אתם צריכים ולמתי אתם צריכים את זה. אני שולחת לכם הצעת מחיר, הכוללת גם את אופי העבודה המבוקשת ומועד מסירתה. לאחר שתאשרו את הצעת המחיר – העבודה מתחילה.

תהליך העבודה מול הלקוח כולל שיחה שתיתן לי מושג ספציפי על צורכי הלקוח ועל הקונטקסט סביב הטקסט המבוקש. השיחה גם מאפשרת לי להתאים לכל לקוח את הכתוב עבורו בצורה מיטבית, כך שבידי כל לקוח ייוותר תוצר אישי ומיוחד, שנכתב עבורו בלבד. בעריכה התהליך קצת שונה: אני עורכת את הטקסט עריכה ראשונית, שולחת אליכם שאלות שעלו במהלך העריכה ולאחר קבלת התשובות עורכת את הטקסט עריכה שנייה וסופית.

התוצר המושלם יישלח אליכם בדרך שתבחרו; אם תרצו לבצע בו אי-אלו שינויים, אשמח לעזור. הפואנטה: שתהיו מרוצים. 

© כל הזכויות שמורות לנופית לוי-איתן