כל השאר

כל טקסט שחשוב לכם; כל טקסט שיש לו מטרה או ערך, לא משנה מה הם. זה יכול להיות ערך ויקיפדיה שחשוב לכם לכתוב ולהעלות, קורות החיים למשרת חלומותיכם, מכתבי תלונה לגופים ביורוקרטיים אטומים או מתישים, מכתבי תודה לגופים ואנשים שהם ממש לא כאלה, נאומים חגיגיים, מודעה לתלייה בלוח המודעות של וועד הבית שמספרת לשכנים שבקרוב תערכו מסיבה, שבמסיבה יהיה המון רעש, ולא, הם לא מוזמנים – וכל זה תוך שמירה על יחסי שכנות טובים.

 

בקיצור – כל מה שעולה בדעתכם. את כל מה שיש לכם להגיד, אני אכתוב עבורכם בדרך הכי יפה שיש (או איומה – תלוי למי אתם כותבים), ועוד קצת.

כל טקסט כתוב שמתפרסם באינטרנט, מאייטמים מגזיניים קלילים ועד לאתר שלם. תוכן אינטרנט הוא הפנים של הארגון, הדבר הראשון שפוגש כל מי שמחפש אתכם. תוכן אינטרנט מוצלח הוא לא רק מקצועי וכתוב היטב; הוא גם מביא בחשבון את טווח הקשב הקצר של הגולשים, את קהל המטרה הספציפי ואת המיתוג הייחודי של הארגון.

 

התוכן שאכתוב עבורכם ילווה באפיון תוכני ראוי והתעמקות בתחום המקצועי הרלבנטי. זה התוכן שיסייע לקדם את האתר שלכם במנועי חיפוש, יביא אליו גולשים רלבנטיים ויניע אותם לפעולה. בקיצור – זה התוכן שאתם רוצים. הנה קצת דוגמאות.

תוכן שיווקי הוא שם גדול וכולל לכל מה שקשור להצגת החברה, המותג או המוצר שלכם, פנימה – לתוך הארגון – ומחוצה לו: מול הלקוחות, מול משקיעים, באתר האינטרנט שלכם, במאמרי קידום, בעמוד הפייסבוק העסקי שלכם, בתערוכה שאתם משתתפים בה ובקיצור, בכל מקום בו יש צורך בטקסט שיווקי.

 

בתכל'ס זה אומר תוכן אינטרנט (שמצדיק פירוט נוסף), כתבות תוכן שיווקי באתרי תוכן חיצוניים, מאמרי קידום, ברושורים, דפי מוצר, מצגות, קטלוגים, הודעות לעיתונות, ניוזלטרים ועוד ועוד. את כל אלו אני יכולה לכתוב עבורכם באופן שיעביר את המסר השיווקי שלכם בבהירות וברהיטות, וכמובן יתאים למיתוג של הארגון ולקהל המטרה המיועד. דוגמאות אפשר לראות כאן.

© כל הזכויות שמורות לנופית לוי-איתן